• W dniach 9-10 listopada 2022 byliśmy jednym z Partnerów II edycji Forum Dróg Publicznych „Budowa, remont oraz utrzymanie infrastruktury drogowej” organizowanych w Bukowinie Tatrzańskiej przez redakcję „Dróg Publicznych”, „Magazynu Autostrady” oraz czasopisma „Mosty”

  Budowa, remont oraz utrzymanie infrastruktury drogowej
 • W dniach 5-7 października 2022 odbyła się VI edycja Konferencji Drogowo-Mostowej „Warunki gruntowe a projektowanie oraz budowa dróg i mostów”. Wydarzenie zorganizowała redakcja „Magazynu Autostrady” oraz czasopisma „Mosty”.  Po raz kolejny mieliśmy przyjemność być jednym z jej partnerów. Podczas trzech dni uczestnicy Konferencji mieli możliwość wzięcia udziału w sesjach merytorycznych o następującej tematyce:

  • - Projektowanie oraz budowa dróg i mostów a warunki gruntowe
  • - Wzmacnianie podłoża i stabilizacja gruntów – sprawdzone materiały i technologie
  • - Uwarunkowania geotechniczne w budownictwie infrastrukturalnym
  • - Budownictwo mostowe i tunelowe w Polsce – stan obecny i perspektywy
  • - Nawierzchnie drogowo-mostowe – rozwiązania materiałowe i technologiczne
  Warunki gruntowe a projektowanie oraz budowa dróg i mostów
 • W dniach 20-21.09.2022 w laboratorium DROGLAB przeprowadzone zostało szkolenie mające na celu odświeżenie i utrwalenie wiedzy z zagadnień związanych z rozpoznaniem podłoża gruntowego. Szkolenie przeprowadzili dwaj eksperci w tej dziedzinie, na co dzień związani z jedną z politechnik. W szkoleniu uczestniczyli wszyscy pracownicy naszego laboratorium. Oprócz treści merytorycznych, mieliśmy również okazję poznać typowe błędy popełniane podczas badań geotechnicznych. Była to cenna lekcja, ponieważ badania geotechniczne stanowią ważny element oferty jaką kierujemy do naszych Kontrahentów.

 • W dniach 13-14 czerwca 2022 mieliśmy przyjemność brać udział konferencji podsumowującej projekt pn. ,,Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 867 Sieniawa - Wola Mołodycka - Oleszyce - Lubaczów - Podemszczyzna - Werchrata - Hrebenne na odcinku od km ok. 38+313,00 do km ok. 45+621,43 wraz z budową i przebudową niezbędnej infrastruktury, budowli i urządzeń budowlanych’’ w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska – Białoruś – Ukraina 2014 -2020 „Expansion of the regional road No. 867: section from Lubaczów to Basznia and road No C142005 Szklo - Novoyavorivsk”

  Na zaproszenie Podkarpackiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie byliśmy jednym z prelegentów konferencji. Zaprezentowaliśmy referat pt: ,,Rola laboratorium drogowego w procesie budowalnym’’.

  Przedstawiliśmy podsumowanie rodzaju i zakres badań odbiorowych wykonywanych na poszczególnych etapach technologicznych budowy dróg, zaprezentowaliśmy sprzęty do badań diagnostyki nawierzchni takie jak profilograf laserowy do badania równości podłużnej, poprzecznej oraz makrotekstury a także aparat SRT do badania szorstkości nawierzchni.

  Rola labolatorium drogowego w procesie budowlanymPrzebudowa drogi wojewódzkiej
 • W dniach 5-7 października 2021 byliśmy jednym z Partnerów V Konferencji Drogowo-Mostowej „Warunki gruntowe a projektowanie oraz budowa dróg i mostów” . Podczas trzydniowej Konferencji organizowanej w Katowicach przez „Magazyn Autostrady” oraz czasopisma „Mosty” odbyło się pięć sesji tematycznych, w trakcie których wygłoszono dziewiętnaście referatów oraz zorganizowano debatę poświęconą trwałym rozwiązaniom materiałowym i technologicznym nawierzchni.

  V Konferencji Drogowo-MostowejDroglab_podziekowanie
 • 13-15 listopad 2019 r Uczestniczyliśmy w VI KRAKOWSKICH DNIACH NAWIERZCHNI

 

 • 3 październik 2019 r Braliśmy udział w XI KONFERENCJI NAUKOWO-TECHNICZNEJ

  “JAKOŚC NIGDY NIE JEST DZIEŁEM PRZYPADKU…” John Ruskin - organizowanej przez Cement Ożarów

 

 • 14-16 maja 2019 TARGI BUDOWNICTWA INFRASTRUKTURALNEGO

  Byliśmy jednym z Wystawców, można Nas było znaleźć na Hali E stoisko nr 60.
  TARGI-BUDOWNICTWA-INFRASTRUKTURALNEGO_800